Page 1 of 1

Uitlaat

Posted: 06 Aug 2010, 12:18
by Walter van Gruythuysen
Vanmorgen is voor de zoveelste keer mijn uitlaat lek gegaan. Op de een of andere manier heb ik het nog niet magen beleven dat een uitlaat langer dan een paar maanden dicht blijft. Dit keer is het de 2-1 overgang die gescheurd is. Bij het monteren heb ik er extra veel aandacht aan besteed om hem zo spanningsloos te monteren, maar het is iedere keer weer wat.

Wie weet uitlaten die wel goed zijn?

Groet,


Walter

Re: Uitlaat

Posted: 07 Aug 2010, 11:35
by Amazon62
Hoi Walter,

Misschien kun je er een stuk flexibele uitlaatpijp tussen zetten. Heb ik ook eens gedaan omdat de pakking tussen het uitlaatspruitstuk en voorpijp steeds kapot ging (v/d Volvo). Hielp prima! Hier kun je ze bijvoorbeeld kopen: Flexibele uitlaatpijp (Let niet op de foute site:)

Gr Maarten

Re: Uitlaat

Posted: 08 Aug 2010, 20:59
by fulvia-coupe
Automax in Utrecht maakt RVS uitlaatsystemen voor de Fulvia. 25 garantie op doorroesten. € 1.035,- incl BTW. Niet goedkoop, maar lijkt me een prima alternatief.

Re: Uitlaat

Posted: 08 Aug 2010, 21:03
by Walter van Gruythuysen
Wel een beetje fout ja.

Maar wel een heel goed idee. Ik zal dat gaan uitwerken.

Dank

Walter

Re: Uitlaat

Posted: 13 Aug 2010, 08:48
by Amazon62
Toevallig brak mijn uitlaat (voorpijp) gisteren ook door spanningen. De uitlaat was pas
een half jaar oud. Dus ik ging ook even kijken voor een flex tussenstuk en heb deze site
gevonden: http://www.topcats.nl Is wat beter en goedkopen dan die andere site...

Re: Uitlaat

Posted: 18 Aug 2010, 22:23
by Koos
Raar dat er nu uitlaten scheuren,rij al zeven jaar met de zelfde en alleen de midden demper lek gehad.

Re: Uitlaat

Posted: 26 Aug 2010, 10:44
by Amazon62
Misschien ligt het aan de motorsteunen. Als deze uitgerekt/gescheurd zijn, dan
kantelt de motor te veel bij het starten en accelereren. Dan krijgt de uitlaat uiteraard ook klappen...