Uitlaat

Electronische ontsteking
CD's met documentatie voor: Fulvia Flavia Flaminia
Walter van Gruythuysen
Posts: 47
Joined: 22 Dec 2008, 08:38

Uitlaat

Unread post by Walter van Gruythuysen »

Vanmorgen is voor de zoveelste keer mijn uitlaat lek gegaan. Op de een of andere manier heb ik het nog niet magen beleven dat een uitlaat langer dan een paar maanden dicht blijft. Dit keer is het de 2-1 overgang die gescheurd is. Bij het monteren heb ik er extra veel aandacht aan besteed om hem zo spanningsloos te monteren, maar het is iedere keer weer wat.

Wie weet uitlaten die wel goed zijn?

Groet,


Walter
Amazon62
Posts: 65
Joined: 16 Jan 2010, 20:43

Re: Uitlaat

Unread post by Amazon62 »

Hoi Walter,

Misschien kun je er een stuk flexibele uitlaatpijp tussen zetten. Heb ik ook eens gedaan omdat de pakking tussen het uitlaatspruitstuk en voorpijp steeds kapot ging (v/d Volvo). Hielp prima! Hier kun je ze bijvoorbeeld kopen: Flexibele uitlaatpijp (Let niet op de foute site:)

Gr Maarten
fulvia-coupe
Posts: 8
Joined: 17 Jun 2010, 11:29

Re: Uitlaat

Unread post by fulvia-coupe »

Automax in Utrecht maakt RVS uitlaatsystemen voor de Fulvia. 25 garantie op doorroesten. € 1.035,- incl BTW. Niet goedkoop, maar lijkt me een prima alternatief.
Lancia Fulvia Coupe 1969 & 1967
Walter van Gruythuysen
Posts: 47
Joined: 22 Dec 2008, 08:38

Re: Uitlaat

Unread post by Walter van Gruythuysen »

Wel een beetje fout ja.

Maar wel een heel goed idee. Ik zal dat gaan uitwerken.

Dank

Walter
Amazon62
Posts: 65
Joined: 16 Jan 2010, 20:43

Re: Uitlaat

Unread post by Amazon62 »

Toevallig brak mijn uitlaat (voorpijp) gisteren ook door spanningen. De uitlaat was pas
een half jaar oud. Dus ik ging ook even kijken voor een flex tussenstuk en heb deze site
gevonden: http://www.topcats.nl Is wat beter en goedkopen dan die andere site...
Koos
Posts: 635
Joined: 21 Dec 2008, 23:32

Re: Uitlaat

Unread post by Koos »

Raar dat er nu uitlaten scheuren,rij al zeven jaar met de zelfde en alleen de midden demper lek gehad.
Lancia Delta 3 en Fulvia Zagato 1401 `72 , ex.(Kappa coupe 2.4 enYpsilon 2002 .Fulvia coupe, berline, beta coupe ,beta spider , 2000 coupe ,Delta hpe1999)
Amazon62
Posts: 65
Joined: 16 Jan 2010, 20:43

Re: Uitlaat

Unread post by Amazon62 »

Misschien ligt het aan de motorsteunen. Als deze uitgerekt/gescheurd zijn, dan
kantelt de motor te veel bij het starten en accelereren. Dan krijgt de uitlaat uiteraard ook klappen...
Post Reply

Return to “NL85 Fulvia, Flavia, Flaminia, Stratos”