Onderstel

Vraagbaak en discussie over technische zaken.
Voor gevraagd / te koop, ga naar forum NL52.
Voor andere Kappa zaken, ga naar forum NL51
Eddo

Onderstel

Unread post by Eddo »

Gentlemen,

Ik vind mijn kappa coupe iets te comfi en zou hem graag iets strakker op de weg willen zetten. Ik zat te denken aan andere vering/schokbrekers. Nu heb ik gewoon de standaard en dunlop 2000 banden. Iemand suggesties/ervaring? Ook wat betreft iets strakkere remmen?
al

Re: Onderstel

Unread post by al »

Heb jij ff mazzel, heb net 1 week geleden veren gehaald om dezelfde reden. Ze zitten er nog niet onder. 40 mm verlaging en een stuk stugger (vergelijk dit met een nieuwe astra). De enige die nog dit soort veren heeft volgens mij is ferro springs. E-mail: werner@ferro-springs.nl. Kosten je 140 euro voor 4 veren. Een ander link is voor de speciale remblokken :
http://www.autopartsonline.nl/nl/index. ... height=768

Deze heb ik (nog) niet, maar komen er zeker onder de volgende keer.
groeten,
eddo

Re: Onderstel

Unread post by eddo »

Dat is inderdaad mazzel. Klinkt goed. Blijkbaar bestaat er gewone en sport remblokken van Brembo. Ga ik er zeker op gooien. Ben ook heel erg benieuwd naar je nwe veren. Ik zie gaarne even een fotootje als je het gedaan hebt. Hoe voorkom je overigens dat de banden op de wielkasten gaan lopen?
Post Reply

Return to “NL50 Kappa. Technische zaken.”