kachelradateur

Vraagbaak en discussie over technische zaken.
Voor gevraagd / te koop, ga naar forum NL52.
Voor andere Kappa zaken, ga naar forum NL51
willem

kachelradateur

Unread post by willem »

Wie weet waar de kachelradateur exact zit en hoe je die demonteert en de verwachte demontage tijd????

Voor de rest er is ongeveer 2 kopjes verlies vloeistof per 2 tot 3 maanden is dat normaal?? en zouden julie dan kiezen voor vervangen radiateur of een pil en is de laatste effectief????
luc

Re: kachelradateur

Unread post by luc »

kachel radiator zit achter de middenconsole, moet je langs de motorkap zijde demonteren, heb er eentje liggen
je moet wel van sleutelen houden wat je moet nog al wat loshalen, denk dat je toch wel een goed middagje bezig bent en ook de airco opnieuw zal moeten vullen

gr luc

heb evt werkplaatsbeschrijving.
willem

Re: kachelradateur

Unread post by willem »

Moet de middenconsole er uit of los of gaat die achter ter hoogte bij de ruitenwissers eruit en kan je eventueel die werkplaatsbeschrijving mailen naar me
luc

Re: kachelradateur

Unread post by luc »

langs de motorzijde moet je alles uitbouwen, heb alleen een wpcd.


gr luc.
willem

Re: kachelradateur

Unread post by willem »

Luc hoe denk jij over dat kopje per 2 a drie maanden, normaal zou ik denken das erg weinig en potentieel ergens zweten

Hoe ligt dat normaal bij deze types?

Even een vraag die kachel is dat een type met een kraan net zoals bij de fiat tempra, die waren berucht met lekkage maar dan de kraan (overigens bij mijn tempra heb ik beide gehad)
Post Reply

Return to “NL50 Kappa. Technische zaken.”