Van wie is deze Fulvia?

Electronische ontsteking
CD's met documentatie voor: Fulvia Flavia Flaminia
Huib Geurink

Van wie is deze Fulvia?

Unread post by Huib Geurink »

Image
Peter Coolsma

Re: Van wie is deze Fulvia?

Unread post by Peter Coolsma »

Heb ik volgens mij wel eens op Marktplaats gezien. Blijkbaar waren de remmen net zo slecht als die van mij destijds...
Bart

Re: Van wie is deze Fulvia?

Unread post by Bart »

Neen huib

Remmen zijn prima, parkeren gaat steeds beter...


Nee, ik werd op een stralende zaterdagmorgen uit mijn bed gebeld door de lokale politie, met de vraag of ik soms eigenaar was van een bruine lancia. Of dan eens even kon komen kijken.
Hij hing daar met zijn achterwielen los van de grond, en het is uitsluitend door de lading, die ik altijd meezeul (stofzuiger, kist gereedschap, drum dieselolie, enz), dat hij niet verdwenen is. Het water is daar 4 meter diep. Het heeft wel wat moeite gekost om hem daar weer weg te krijgen, maar de schade viel mee: alleen de uitlaat was plat.
De buren hebben die nacht om half 2 het alarm horen afgaan, maar zijn niet gaan kijken. Waarschijnlijk was dit een stunt van de lokale jeugd die de kroeg uit kwam. (auto stond in de versnelling; niet op de handrem. Dat staat ie nu wel altijd!!)

Bart
Peter Coolsma

Re: Van wie is deze Fulvia?

Unread post by Peter Coolsma »

Hallo zeg... Dat zijn geen grappen. Blij voor je dat het redelijk goed is afgelopen!
jojo

Re: Van wie is deze Fulvia?

Unread post by jojo »

Een Fulvia die op diesel rijdt?;-)
Nou ja blij voor jou dat ie toch is blijven hangen.(en dat de jongelui 'm niet het laatste zetje ook hebben gegeven ;-))
Koos v.d.Linden

Re: Van wie is deze Fulvia?

Unread post by Koos v.d.Linden »

hallo huib dit is natuurlijk niet zo goed om te zien. maar mijn vraag is nu hoe heb jij dat fototje in dit forum geplaatst ????

gr koos uit tuk
Huib Geurink

Net zo als deze, Koos

Unread post by Huib Geurink »

Image

Ook op moordende trajecten van de rally winnen de auto's die uitgerust zijn met De Carbon schokbrekers.
De wegligging van sportauto's.
Het comfort van grote auto's.
Peter Coolsma

Re: Net zo als deze, Koos

Unread post by Peter Coolsma »

Verrek! Een drijvende 1.3 HF! Ga ik ook 's proberen met m'n Carbonnetjes, Huib...!
Huib Geurink

Carbonaatjes

Unread post by Huib Geurink »

Volgens Dott. Ing. Loesio Ferrari heten die dingen tegenwoordig carbonaatjes, Peter
Huib Geurink

Fotoos

Unread post by Huib Geurink »

Als je ergens een foto op het net zet en mij de url doormailt geef ik je de code, Koos
Post Reply

Return to “NL85 Fulvia, Flavia, Flaminia, Stratos”