uitvallen lancia 1.6 16V (2000)

Discussie en vraagbaak over Delta, Delta Integrale en Prisma
wladimir tuk

uitvallen lancia 1.6 16V (2000)

Unread post by wladimir tuk »

mijn super Lancia Delta is afgelopen zomervakantie 3 keer komen stil te vallen. Ze doet dan ook helemaal niets meer. Startmotor draait wel, maar slaat niet meer aan. Na nacht of groot aantal uren afkoelen, is het weer starten en rijden maar.

Ik vermoed dat het met de warmte te maken heeft, maar niemand weet dit zeker. En de keren dat ik bij de dealer ben geweest, was er geen probleem en waren de waarden normaal. Na zomer ook helemaal geen problemen meer gehad. Lange tijd idee gehad om de D te gaan verkopen, maar doe dit toch eigenlijk liever niet, wan ja het is een D !!

maar heeft iemand idee wat het kan zijn?
J.e.a. nus

Re: uitvallen lancia 1.6 16V (2000)

Unread post by J.e.a. nus »

BDP sensor
Wladimir

Re: uitvallen lancia 1.6 16V (2000)

Unread post by Wladimir »

Goedeavond,

weet je zeker dat het BDP-sensor is? dit probleem ook zelf gehad?
Lastige is dat sommige dit ook vermoeden, maar anderen zeggen weer bobine, lambda-sonde...daarom mijn vraag of je probleem zelf ook heb gehad?
Post Reply

Return to “NL70 Delta, Integrale, Prisma”