Milano

En ook over boeken, films, foto's en wat dies meer zij inzake lancia
Rudy

Milano

Unread post by Rudy »

Goedemorgen Lancia liefhebbers,

Zijn er mensen die een tweedehands Lancia bij Milano hebben gekocht en zo ja wat zijn de ervaringen met Milano? Zijn er keuringen mogelijk? Hoe zit het met evt. garantie (tot aan de voordeur??). Ik weet zelf nauwelijks iets over hen en ben benieuwd naar reacties/ervaringen van anderen.

Groet,

Rudy
Joop

Milano

Unread post by Joop »

Hoi Rudy,

Beste is om de auto "Dekra" te laten keuren, dan weet je hoe het met de staat van de auto is gesteld.
Pas had een klant van me een Alfa 156 Sw uit eind 1999 gekocht, dit kan natuurlijk ook voor een Lancia

Succes,
Joop
Henk

Re: Milano

Unread post by Henk »

Hallo Rudy,

Over Milano is al veel geschreven op dit forum, kijk bijvoorbeeld eens hier: http://www.viva-lancia.com/lancia_fora/ ... =587&t=587.
Over het algemeen, en dat is ook mijn ervaring, zijn de geluiden positief, mits je weet wat je mag verwachten (Milano is daar zelf eerlijk en duidelijk over): geen service, geen afleveringsbeurt, geen garantie, wel Dekrakeuring mogelijk op eigen kosten, zeer korte proefrit en handelsprijzen. Bij een dealer zit je misschien veiliger qua garantie, maar die betaal je uiteindelijk zelf. Voor mijn Lybra SW 2.4 JTD uit aug 2000 betaalde ik een half jaar geleden EUR 11.000, zo'n zelfde auto kostte bij dealer toen ongeveer EUR 5000 meer. Voor zo'n verschil nam ik graag wat risico!

Henk
Jur

Re: Milano

Unread post by Jur »

De Kappa die ik daar kocht was 7000guldens goedkop[er bij Milano dan bij de dealer. Financieel een goede zet, maar nu ik een goede dealer heb koop ik daar.
Jur
Arika

Re: Milano

Unread post by Arika »

Bij Milano moet je echt je auto laten keuren.Heb zelf een Delta gekocht en daar bleek na 10 000 km de koppakkingen lek te zijn.Bleek dus achter af niet goedkoper uit te zijn dan bij de dealer.
Het kopen zonder garantie voor zoveel geld is niet altijd safe.,ondanks dat Milano duidelijk is blijft het "snelle" handel voor hun.
Succes bij de aankoop van je auto.
Post Reply

Return to “NL02 Algemene discussie over Lancia”