Te koop LKC 40XRFL

Auto's en of onderdelen te koop, gevraagd, gezocht.
KappaC010
Posts: 15
Joined: 24 Jun 2013, 17:19

Te koop LKC 40XRFL

Unread post by KappaC010 »

Te koop, LKC 40XRFL, 2.4 handbak, ongeveer 175000km. Voor foto's zie o.a. deze site op fotojunk. http://www.autojunk.nl/2014/04/lancia-kappa-coupe-2
Voor meer foto's neem even contact met me op.

Het is een dame op leeftijd en in de afgelopen jaren zijn er veel zaken vervangen waaronder een nieuwe uitlaat en een nieuwe drukgroep. Het betreft een Kappa met een bordeaux Poltrona Frau interieur.

Helaas heeft de auto sinds kort een motorisch probleem ontwikkeld, wat voor mij niet meer economisch rendabel te repareren is. Hij rijdt nog wel, zei het met een tik agv mogelijk een defecte krukaslager waardoor er ook vermogensverlies optreedt. Ook is er olieverbruik eea agv een koppakkingreparatie ongeveer 20k km geleden. Erg jammer.

Onderdelen voor de kappa worden steeds schaarser en het is daarom bij uitstek een auto voor iemand die niet terugschrikt voor uitdagingen op motorisch vlak of voor iemand die de auto wil gebruiken als donorauto, bijvoorbeeld voor de raammechanismen, ruiten, relais, interieur etc.

APK tot september 2016.

Meer weten? Neem even contact met me op via 0645630260.
gerrit
Posts: 249
Joined: 26 Dec 2008, 10:22

Re: Te koop LKC 40XRFL

Unread post by gerrit »

laat maar wat horen tel no 0655725907 mvg gerrit
KappaCHans
Posts: 2
Joined: 17 May 2016, 11:07

Re: Te koop LKC 40XRFL

Unread post by KappaCHans »

Hai Kappac010,

Wat is je vraagprijs voor de wagen?

Groet,
KappaCHans
Post Reply

Return to “NL52 Kappa. Te koop / gevraagd.”