Ontsteking vervangen?

Discussie en vraagbaak over Beta berlina, Beta coupe, Beta HPE, Beta Trevi, Beta spider, Beta Monte Carlo en de Gamma
Gamma WW Registry
rinco007
Posts: 95
Joined: 14 Nov 2011, 23:01

Ontsteking vervangen?

Unread post by rinco007 »

Ik heb op dit moment nog steeds problemen met mijn ontsteking van mijn MC.
Nu is het ook zo dat er waarschijnlijk een andere kop op mijn motor gezet is, mijn ontsteking zit op de oliepomp in plaats van op de kop.
Het lijkt of het een ontsteking van een Beta is.

Nu zit deze helemaal onder de achterruit van de auto en zodoende kan ik er heel slecht bij. Daarom dacht ik eraan de ontsteking in zijn geheel te vervangen voor een 123 ignition of iets dergelijks.

Heeft iemand ervaring met het vervangen hiervan? En welk type moet ik dan aanschaffen? Ik merk namelijk dat er maar weinig op internet te vinden is over hoe en wat met de MC.
Ook als iemand dit al eerder heeft gedaan en dit (uiteraard tegen betaling) nog een keer wil doen dan hou ik mij aanbevolen!


Nog een foto van mijn motorruimte voor de zekerheid:
Image


Extra foto's van de ontsteking die er nu op zit:
https://plus.google.com/photos/10711425 ... 8019464977
Post Reply

Return to “NL80 Beta, Gamma, Monte Carlo”