Importeren Lancia Lybra SW

Discussie en vraagbaak over Lybra
Zuideramstel
Posts: 40
Joined: 15 Feb 2009, 00:36

Importeren Lancia Lybra SW

Unread post by Zuideramstel »

Heeft iemand ervaring met het importeren van een Lybra uit bijv. Italie of Duitsland ?
Kan degene een reactie geven, en uitleg geven hoe dat exact werkt ?
Dank.
Max Laadvermogen
Posts: 76
Joined: 21 May 2009, 17:33

Re: Importeren Lancia Lybra SW

Unread post by Max Laadvermogen »

Er zijn zat bedrijven die zijn gespecialiseerd in het importeren van occasions. Die kunnen je volgens mij héél veel papierwerk uit handen nemen. De vraag is waarom je een Lybra uit het buitenland zou willen halen. Volgens mij is het aanbod in Nederland best ruim en de kilometerstanden relatief laag.

Trouwens: in jouw stadsdeel weet ik een Lybra Emblema te vinden met een vrij recent kenteken. Dat is dus ook een importauto. Is die jou bekend?

Groetjes,

Max.
B. Hageman
Posts: 14
Joined: 23 Dec 2010, 22:01

Re: Importeren Lancia Lybra SW

Unread post by B. Hageman »

Heb zelf een Lybra in 2008 uit Duitsland gehaald (2.4 JTD Intensa, 2004, 51.000 km) toen was de keuze nog ruim, nu stukken minder.

Het stelt weinig voor. Ik heb het transport zelf gedaan met een huur autoambulance, Midden NL naar Magdeburg en terug -1000 km- was ongeveer € 300,-
Het keuren bij de RDW stelt ook niets voor, alleen het afrekenen van de rest BPM is natuurlijk vervelend, maar dat zal in jouw geval al een stuk lager zijn dan bij mij in 2008.

B.
Menno
Posts: 52
Joined: 26 Mar 2011, 07:54

Re: Importeren Lancia Lybra SW

Unread post by Menno »

Er is inderdaad best veel aanbod maar zoiets als dit zie je in nederland niet vaak

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=196542572

Groet,
Menno
Menno

Lancia lybra 2.0 20v lx 2000
Lancia ypsilon 1.2 8v LS 2001
favroom
Posts: 10
Joined: 30 Mar 2009, 21:42

Re: Importeren Lancia Lybra SW

Unread post by favroom »

Ik heb verschillende auto's uit Duitsland geimporteerd.
Het eenvoudigst is om met de trein naar de verkoper te reizen een tijdelijk duits kenteken met verzekering te halen en de wagen gewoon naar Nederland te rijden.
Als je van tevoren een afspraak hebt gemaakt bij de RDW dan kun je ook een tijdelijk nederlands kenteken krijgen om binnen Nederland naar het RDW keuringsstation te rijden.
Dus met een beetje planning kan dat allemaal in een dag geregeld zijn, als de wagen niet al te ver van de nederlandse grens staat...
De keuring zal extra soepel verlopen als de TUV en AU (APK) nieuw is.

Ferdinand
---
Ferdinand Vroom
Fulvia '68
Dickamerica
Posts: 599
Joined: 29 Mar 2009, 13:28

Re: Importeren Lancia Lybra SW

Unread post by Dickamerica »

Alleen is het gras niet altijd groener aan de overkant,want de Italianen hebben het kmstanden veranderen zowat uitgevonden.
Daarbij is het 1 v/d moeilijkste landen in Europa om een auto te kopen;althans de afwikkeling ervan,papierwinkel is een drama.
Menno
Posts: 52
Joined: 26 Mar 2011, 07:54

Re: Importeren Lancia Lybra SW

Unread post by Menno »

Ja daar was ik al bang voor het is ook iets te mooi om waar te zijn. Maar goed we dromen lekker verder want een emblema doet het wel voor mij.

Menno
Menno

Lancia lybra 2.0 20v lx 2000
Lancia ypsilon 1.2 8v LS 2001
de Wit
Posts: 935
Joined: 24 Sep 2009, 13:08

Re: Importeren Lancia Lybra SW

Unread post by de Wit »

Kwam op autoscout it zelfs een Lybra 1.9jtd met 15000 km tegen.. Alleen jammer dat op de foto's er al de nodige gebruikerssporen te zien waren (deuken linksvoor, slijtage van de matten, vuile velgen >:D< ) . Zal wel een typfoutje geweest zijn. Ook het feit dat de airco en ICS uitgeschakeld waren gaf mij de nodige bedenkingen :S
Ex-eigenaar 09-JR-DT , moderator Thesis en Lybra forum

http://www.viva-lancia.com/lancia_fora/ ... ybra_1.jpg
Post Reply

Return to “NL45 Lybra”