nieuwe aanschaf lancia fulvia 318 650 1.3 s2 zagato

Electronische ontsteking
CD's met documentatie voor: Fulvia Flavia Flaminia
Jorn

Re: nieuwe aanschaf lancia fulvia 318 650 1.3 s2 zagato

Unread post by Jorn »

Jan,

Als je me een foto zendt van de binnenzijde voorwielkast (van schuinvoor naar binnen gefotografeerd), zal ik het erin proberen aan te geven. Ik weet overigens niet of het profiel nog verder doorloopt in de binnenzijde motorruimte.

Groet,
Jorn
xander

Re: nieuwe aanschaf lancia fulvia 318 650 1.3 s2 zagato

Unread post by xander »

Ik zal morgen het voorwiel er af halen en even fotos maken
Ook ga ik morgen de binnenbekleding en de stoelen er uit halen om een goed overzicht te krijgen hoe ik de nieuwe bodem het beste kan maken en wat voor maat die moet hebben

xander
Jan

Re: nieuwe aanschaf lancia fulvia 318 650 1.3 s2 zagato

Unread post by Jan »

De foto's heb ik apart per e-mail verstuurd.
Het zou mooi zijn als er iemand is die zijn Zagato zo ver heeft gedemonteerd, dat je precies kunt zien hoe de carrosserie is opgebouwd, dan kan ik daar ook de binnenzijde van de motorruimte bekijken.
Jan
Bart Verbeek

Re: nieuwe aanschaf lancia fulvia 318 650 1.3 s2 zagato

Unread post by Bart Verbeek »

Allé vooruit.

Vanavond gaat mijn S2 zagato van de stalling naar de werkplaats.

Het is te zeggen, een naakte carrosserie althans. Ik zal een mooi fotooke proberen te trekken van buitenkant en binnenkant zodat het probleem mooi geïllustreerd kan worden.

In de gele Fulviabijbel staan er ook een aantal oplossingen.

dus morgen meer nieuws over de illustere aanhechtingspunten. Trouwens die bepaalde plaats samen met een gescheurd subframe hebben er voor gezord dat de Zagato in de restauratie is.

De vervangfulvia (berlina S2) zijn cilinderkop wordt vandaag gevlakt wegens lekke cilinderkoppakking. En aan de vervang-vervangFulvia (ook berlinaS2) kan ik niet aan, want de eigenaar van de stallingsplaats is op vakantie. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarch. Zondag is het Clubrit van de Belgische Lanciaclub en iets moet rijden.

STRESSSS.
Bob Mesman

Re: nieuwe aanschaf lancia fulvia 318 650 1.3 s2 zagato

Unread post by Bob Mesman »

Je had op mijn Vespaatje kunnen gaan, maar ja die rijdt nu dus ook niet meer..... Wat is dat met jou? Trek jij dat aan?
Bart Verbeek

Re: nieuwe aanschaf lancia fulvia 318 650 1.3 s2 zagato

Unread post by Bart Verbeek »

Volgens mij wel.

Inez kleppert soms ook. Misschien ook een uitgelopen distributieketting? Ik zal de meerdelige handleiding er eens bij moeten nemen denk ik. ;-)

Misschien toch maar oppassen en met het openbaar vervoer komen als je het Vespaatje komt afhalen?
Of wacht .... vergeet het Vespaatje. Bespaar u alle onheil.

alvast bedankt voor de bromscooter! :-D

Is er nog iemand die iets kwijt wil; nu we toch bezig zijn?

hahahahaha
Huib

Re: nieuwe aanschaf lancia fulvia 318 650 1.3 s2 zagato

Unread post by Huib »

Heb je niks nuttigs te doen?
Jan

Re: nieuwe aanschaf lancia fulvia 318 650 1.3 s2 zagato

Unread post by Jan »

Bart,
Als het met de foto's niets wordt, dan kom ik wel een keer op excursie naar je werkplaats.
Jan
Bart Verbeek

Re: nieuwe aanschaf lancia fulvia 818 650 1.3 s2 zagato

Unread post by Bart Verbeek »

Hoi Jan,

Ik ben gisteren mijn kodakje vergeten, dus geen fotootjes. Volgende week maandag probeer ik opnieuw. Ik zal ze proberen te verduidelijken met tape en pijltjes, zodat iedereen thuis kan kijken hoe het met zijn bolide gesteld is.

Mijn werkplaats??? Dat is een gammele garagebox, dus niet veel soeps hoor. Werken doe ik overal een beetje (aan de autos toch), door gebrek aan een deftige klusplaats. Niet tegenstaande, je bent altijd welkom!!!

groetjes

Bart
Jan

Re: nieuwe aanschaf lancia fulvia 818 650 1.3 s2 zagato

Unread post by Jan »

"Vanavond gaat mijn S2 zagato van de stalling naar de werkplaats"
Ik had al visioenen van een smetteloze workshop met alle uitrusting en gereedschap die daar bij hoort, maar dat valt dus wat tegen begrijp ik.
Jan
Post Reply

Return to “NL85 Fulvia, Flavia, Flaminia, Stratos”