Wat is zo’n koepeke toch mooi!!!!!!!!!

Electronische ontsteking
CD's met documentatie voor: Fulvia Flavia Flaminia
Bart Verbeek

Re: Wat is zo’n koepeke toch mooi!!!!!!!!!

Unread post by Bart Verbeek »

Image
Bart Verbeek

Re: Wat is zo’n koepeke toch mooi!!!!!!!!!

Unread post by Bart Verbeek »

Grrr

knudde @*#-systeem
Bart Verbeek

Re: Wat is zo’n koepeke toch mooi!!!!!!!!!

Unread post by Bart Verbeek »

laatste poging:

Image


en anders gebruiken jullie maar je fantasie;
mijn zagato door de ogen van een Appia (of toch door het wiel)
Bart Verbeek

Re: Wat is zo’n koepeke toch mooi!!!!!!!!!

Unread post by Bart Verbeek »

Het lukt blijkbaar dus nog enkele: :-)

Image

Image

Image

De appia is nog maar enkele maandjes in het belgenlandje.
Dit waren jammer genoeg de enige 3 Lancia's op een terrein 2 voetbalvelden groot, afgeladen met oldtimers.

Zij die er niet waren hadden ongelijk hoor: het was een fijne rit en heerlijk fris (Belgisch) bier.
Huib Geurink

Re: Wat is zo’n koepeke toch mooi!!!!!!!!!

Unread post by Huib Geurink »

Bart

Stuur mij nou maar die foto's, dan plak ik ze er wel in.

Ik neem aan dat het een mooie rit was. Ik begreep wel van jullie Kathleen (Vlaamse minister van verkeer) dat alle buitenwegen nu 70km/u zijn. Nou, ja. Met de lintbebouwing bij jullie schiet het toch nauwelijks op.

Ik ben vanmiddag nog even binnendoor heen en weer gereden van Breda naar ene gehucht bij Kaatsheuvel. Dat was helemaal een ramp.

Kathleen kan wat mij betreft trouwens inschrijven voor de miss Goesting verkiezing. Kunnen ze niet wat ministers van zulk postuur naar Nederland sturen? Dan komt het hier misschien nog een keer goed.
Bart Verbeek

ze zijn terug de fotookes!!!

Unread post by Bart Verbeek »

Blijkbaar was mijnalbum.nl na mijn bezoek helemaal gecrashed. Tiens? Wist niet dat zulke verwoestende krachten in mijn vingertoppen had. De fotootjes zijn blijkbaar terug verschenen.

Kathleen Van Bremdt, de muts, ze weet nog niet eens hoe een verkeersbord er uit ziet; laat staan dat ze noties heeft over het gebeuren in de transportsector (zit ik toevallig in).

Zulke dames krijgen de titel 'blond vanbinnen'....
Huib Geurink

Re: ze zijn terug de fotookes!!!

Unread post by Huib Geurink »

Kathleen wordt dus niet gehandicapped door kennis van zaken. Da's mooi. Dan kan ze maximaal creatief zijn. Als je nou eens een barbecue organiseerde voor Fulvisti dan nodigen we haar ook uit.

Ik weet niet of dit de juiste tijd en plaats is om het er over te hebben, maar we zitten toch wel met een megaprobleem van de luchtvervuiling. Ze wil daar ook de transportsector op aanpakken. Daar kan ik op zich niet tegen zijn maar dan moet er wel betaald worden. Bij de transporteurs hoor ik verhalen hoe ze moeten knokken om hele en zelfs halve centen. Daar kunnen zij niks aan doen. Zo zit de wereld in elkaar. Het staat haaks op een schoner milieu. Corrigeer me als ik het fout heb (ik leer graag iedere dag bij) maar zoals ik het zie wordt in de transportsector (net als in alle andere sectoren) iedereen gemotiveerd om alles zo goedkoop mogelijk te doen gerekend in euro's en niet gerekend in vervuilende deeltjes. De financiele druk is zo groot dat er zelfs geen ruimte overblijft om zelfs maar een seconde te denken aan een schoner milieu, laat staan om uit eigen beweging er creatief mee aan de gang te gaan.

De agrarische sector is ook zo'n sector met de nodige problemen. Veel boerenschuren staan tegenwoordig vol met mooie oude autoos. Ik spreek dus nog al eens boeren. Het is schandalig dat ze voor veel producten minder krijgen dan de kostprijs. Zonder transport zou het op deze wereld al heel moeilijk worden maar zonder eten wordt het hopeloos. Ik begrijp echter dat de boeren nu ook gezien worden als zorgdragers voor het landschap en milieu waarvoor ze van de EU subsidie krijgen. Als de meeste die verantwoordelijkheid pakken (daar hoort ook een stuk opleiding bij) dan lijkt me dat een goede zaak.

Zou ziets mogelijk zijn voor een andere onmisbare sector, die van het transport?

De wereld zit vol met tegenstrijdigheden. Er zouden meer mensen en ook oudere mensen moeten gaan werken. Allemaal prima, maar iedereen die werkt produceert in principe ook vervuiling. Dat lossen we dan maar op met roetfilters op de diesels. Die moeten ook weer geproduceerd en geinstaleerd worden. Ik begin het spoor toch wel bijster te raken.

Een tijdje geleden hoorde ik in een en hetzelfde nieuwsbericht dat de arbeidsproduktiviteit in Friesland lager was dan in de rest van het land en ook het bericht dat de kosten van de gezondheidszorg veel te hoog zijn. Ik zou dan wel eens willen weten wat de kosten van de gezondheidszorg in Friesland zijn, denk ik dan bij me zelf. Misschien stressen die mensen daar gewoon minder en hebben ze dus ook minder klachten. In ieder geval zullen ze minder vervuiling hebben.

Je kan met tegenstrijdigheden ook je voordeel doen. Als ik naar m'n handen kijk zijn ze tegenstrijdig, een is links en een is rechts. Als ik ze laat samenwerken kan ik er toch meer mee dan wanneer ik of steeds alleen de linker of steeds alleen de rechter gebruik.
chris

Re: Wat is zo’n koepeke toch mooi!!!!!!!!!

Unread post by chris »

Dat bier is niet nodig Bart.
Miss Goesting 1 heeft een Fulvia
en haar familie beheert de Scheldebrouwerij.

Miss Goesting 2 is helaas nog student en spaart voor een Fulvia.
Post Reply

Return to “NL85 Fulvia, Flavia, Flaminia, Stratos”