1.3 HF

Electronische ontsteking
CD's met documentatie voor: Fulvia Flavia Flaminia
Pieter

1.3 HF

Unread post by Pieter »

Weet iemand hoeveel 1.3 HF-en eigenlijk in NL zijn?

Wat is de marktwaarde van zo'n geval ofwel de going-prijs?

Gr-P
Peter Coolsma

Re: 1.3 HF

Unread post by Peter Coolsma »

Minimaal 1. Die won een halfjaartje terug namelijk een of ander concours, ik geloof op het Loo. Die was dus -letterlijk- in concoursstaat, en zal als zodanig toch wel richting E20000,- straatwaarde gaan. Niet dat iemand dat er ooit voor zal betalen volgens mij. De investeringen in betreffende concours-winnaar zullen wellicht nog wel hoger geweest zijn. Giorgio hier op het forum vraagt meen ik E28000,- voor een 1.6HF met een originele halve ton op de teller.
Bert Ewalds

Re: 1.3 HF

Unread post by Bert Ewalds »

Hoeveel 1.3 HF's er zijn weet ik niet maar volgens het RDC waren er in juli 2003 totaal 209 Fulvia's van alle typen samen ingeschreven in het nederlandskentekenregister. Het FFF register kent 3 1.6 HF's maar er staat geen 1.3 HF geregistreerd op een totaal van meer dan 70 ingeschreven auto's

Bert
giorgio cazzato

Re: 1.3 HF/1.6 1 serie

Unread post by giorgio cazzato »

Dr Carlo Stella i s bezer in Italie om alle hf 1 serie te inventarizeren, dus als julie iemand weet die deze auto heeft graag bij mij melden zodat ik de nodig wragen kan stellen, het gaat allen om de 1 serie.
deze actj is nodig om de false hf uit de markt te alen, want het woord vell gerozoit.

Dr Stella heft mij gevragt om dat voor hem te doen , does jullie help is graag welkom.

Bedankt
Giorgio Cazzato
Post Reply

Return to “NL85 Fulvia, Flavia, Flaminia, Stratos”