trillen

Discussie en vraagbaak over Lybra
sam

trillen

Unread post by sam »

Ik heb een lancia lybra 2.0 en een 5 cylinder en een automaat,de laatste tijd gaat het bij gas geven onwijs trillen,heb er 4 nieuwe banden onder laten zetten en laten ballenceren en heeft het laten uitlijnen,geen resultaat ,bij mij om de hoek is een garage en hij heeft het onderzocht en liet zien dat bij de aandrijving van de wielen aan de binnenkant (dus tegen de motorblok aan) speling is je hoorde het ratelen als je het heen en weer haalde,het is zowel links als rechts het is afgedekt met een rubbere manchet,deze kogel as?is niet makkelijk te krijgen wel de buiten kant (dus tegen de wiel),moet nog afwachten.
heeft iemand ook zoiets mee gemaakt?

Groet Sam
Edwin

Re: trillen

Unread post by Edwin »

In dit bericht :
http://www.viva-lancia.com/lancia_fora/ ... 788&t=2788

heb onderstaande geantwoord, lijkt mij precies het probloom wat jij ook hebt.

"quote"

Ik heb hetzelfde gehad, zogauw je vermogen vroeg begon de auto te schudden en te trillen als een gek.

Bij mij bleek nr 4, van het plaatje op onderstaande link,ruim te zijn geworden. Ik heb ze laten vervangen waarbij ik de mededeling kreeg dat ik er niet veel langer mee door had moeten rijden want dan had nr 1 van het plaatje ook vervangen moeten worden. Schrik niet van de prijzen ik was zo'n kleine € 400,- kwijt aan de bijde ashelften excl montage e.d. Als je alles moet laten vervangen ben je meer dan het dubbele kwijt.

http://www.tuynder.nl/tuynder/catalog_i ... 202001.jpg

Trouwens als je de auto op de brug hebt is de speling goed te voelen.

Succes

Edwin 2.4 JTD SW

"einde quote"
Sam

Re: trillen

Unread post by Sam »

Hallo Edwin

Bedankt voor het berichtje en inderdaad voor mijn was het te laat ,moest aan biede kanten nieuwe assen laten monteren fffffffff 1000 Euro,hoop maar dat het voorlopig daar bij blijft.

Groet Sam
Post Reply

Return to “NL45 Lybra”