Hallo allen,
Sinds kort ben ik in het bezit van een Lybra 1.8 SW (super blij mee).
In de Lybra zit een carkit met zo'n welbekende Nokia houder. Ik heb het vermoeden dat de carkit de ICS (standaard 435) ontregelt. Daarom wil ik de carkit verwijderen. Nu heb ik achterop de ICS gekeken. Daar heb ik geen aparte stekker voor de carkit gevonden. De snoeren van de telefoonhouder verdwijnen achter/onder de asbak.
Wie kan mij vertellen waar de carkit zit ingebouwd en of daar een stekker zit die naar de ICS loopt? Verder wil ik graag weten welke stappen ik moet doorlopen om de carkit te verwijderen.
Voor de volledigheid: de radio doet het soms. Als hij het niet goed doet reageert hij heel traag en krijg ik soms Error 1 op het scherm. Ik heb de code, dus als de stroom er af moet is dat geen probleem.
Bij voorbaat dank,
Sander
Carkit verwijderen ivm storing ICS
Re: Carkit verwijderen ivm storing ICS
Beste Sander , de aansluiting van de carkit zal zitten zo rond de versnellingspook . De Lybra is standard al voorbereid voor een carkit .
Succes .
Succes .
Re: Carkit verwijderen ivm storing ICS
Dank je Gstijf,
Ik ga op zoek naar de stekker. Hopelijk dit weekend tijd.
Ik ga op zoek naar de stekker. Hopelijk dit weekend tijd.
Re: Carkit verwijderen ivm storing ICS
Carkit verwijderd. Deze zat achter dashboardkastje. Helaas probleem radio nog niet opgelost.
Daar ga ik een nieuw topic voor beginnen.
Daar ga ik een nieuw topic voor beginnen.