Page 1 of 1

Belangrijk!!!! Kappameeting!!!!

Posted: 14 May 2011, 15:55
by lanciakappasw
Hallo Kappavrienden,

Hier volgt een rectificatie op het door mij geschreven bericht:

Deelnemers die GEEN lid zijn van de Lancia Club Nederland dienen zich alsnog aan te melden via de LCN. Aanmelden kan via evenementen@ lanciaclub.nl . Vermeld hier met hoeveel personen en/ of auto's je komt. Alle LCN leden betalen 17,50 euro per persoon voor deze dag. Dit is inschrijfgeld en hiervoor krijg je ook nog een uitgebreide lunch..Deelnemers die GEEN lid zijn van de LCN dienen OOK het bedrag van 17,50 euro p.p. over te maken naar rek.nr. 24778 tnv Lancia Club Nederland te Voorschoten, ov.v. registerdag/ geen lid/ opstapplaats( Deventer, Den Haag, Eindhoven, Naarden)

Ik weet zeker dat deze registerdag zijn prijs dubbel en dwars waard is, en ben er van overtuigd dat het een hele leuke en spectaculaire dag zal worden. Dit mag je echt niet missen!!!!

Tot ziens op 22 mei.

Roy Barské

Re: Belangrijk!!!! Kappameeting!!!!

Posted: 16 May 2011, 15:52
by Jan Hoornstra
Dag Roy,

Wil graag naar de Registerdag, maar ben pas om een uur of 2 aanwezig. Kun je ook terplaatse betalen?

Jan

Re: Belangrijk!!!! Kappameeting!!!!

Posted: 22 May 2011, 21:34
by nieboer
foto;s van de registerdag staan op de site van de lanciaclub, www.lancia-club.nl

Re: Belangrijk!!!! Kappameeting!!!!

Posted: 23 May 2011, 11:01
by Stasiu
Hoe was de opkomst?

Re: Belangrijk!!!! Kappameeting!!!!

Posted: 23 May 2011, 11:15
by jan freie
goed

ik schat zo'n 20 kappa's, waarvan de helft coupé 's

op de foto's van de LCN kan je ze tellen

Re: Belangrijk!!!! Kappameeting!!!!

Posted: 23 May 2011, 11:29
by CC
Hi,

it has been a very nice meeting.
You can find some fotos also here:

http://www.viva-lancia.com/lancia_fora/ ... msg-900814

Tot ziens
CC

Re: Belangrijk!!!! Kappameeting!!!!

Posted: 25 May 2011, 20:43
by lanciakappasw
De opkomst was wat Kappa's betreft best wel groot. Ook de Thema's en de Delta's waren goed vertegenwoordigd. De opkomst van de oudere lancia's was stukken minder. Misschien dat dat met het regenachtige weer te maken had. De locatie was leuk,veel winkeltjes en gezellige terrasjes.
Helaas heb ik maar weinig Kappaliefhebbers gesproken.
Wellicht is het wel aardig om,net zoals bij onze Themavrienden, een dag te organiseren die in het teken staat van de Lancia Kappa.