Page 1 of 1
koplamp demonteren
Posted: 27 Jul 2010, 20:06
by nwolf
het lukt mij niet om de koplamp te verwijderen. Als ik het kleine stalen 6 kanten boutje links of rechtsom draai gebeurt er bijzonder weinig. Heeft iemand ervaring in de buurt van Delft dan kan ik misschien even langs komen?
Groeten,
Willem
Re: koplamp demonteren
Posted: 27 Jul 2010, 22:46
by mvmersbergen
Hoi Willem,
Als je het zeskantboutje de juiste kant op draait zal de koplamp losser komen te zitten, daarna kan je de koplamp naar voren schuiven. De koplamp kan wat vast zitten door het rubber, een beetje bewegen moet helpen. Met het terugmonteren moet de koplamp goed in het rubber worden gedrukt, anders borgt de beugel niet en weet uit eigen ervaring dat de koplamp dan uit de houder komt onder het rijden.
Groeten,
Marcel
Re: koplamp demonteren - frame
Posted: 02 Aug 2010, 12:27
by nwolf
Heeft iemand nog een linker plastic frame liggen waar de kopklamp in vergrendeld zit?
Ik krijg mijn koplamp niet geheel strak tegen de carrosorie. Er blijft speling op zitten. Ook is het stelboutje (5 mm zeskant) behoorlijk versleten.
Ben bang als ik een noodstop maak dat de koplamp eruit vliegt.
Groeten,
Willem
Re: koplamp demonteren - frame
Posted: 02 Aug 2010, 22:05
by mvmersbergen
hoeveel speling? 2-3 cm? dan is de lamp niet goed teruggemonteerd en kan de lamp inderdaad loskomen
ik had dit ook en moest de koplamp harder in het rubber duwen, zodat de beugel nog verder doorklikte