Page 1 of 2

Fulvia Meeting 2009

Posted: 07 Sep 2009, 08:48
by Frank Meijer
Huib, Lacus en Bart,

Ook dit jaar wil ik jullie weer bedanken voor het organiseren van het leukste Lancia treffen in het jaar. Aan de ongedwongenheid en gezelligheid kan geen Lancia club meeting tippen! Dit jaar weer vreselijk veel gelachen en natuurlijk het belangrijkste; heerlijk gereden met de Berlina. De verzameling van Jean-Pierre is natuurlijk iets wat je normaal gesproken alleen op internet ziet of in een geschreven vorm leest en het nu live gezien hebben is uniek. Vooral de ruimte met de "modernere"auto's was zeer leuk om gezien te hebben (hebben in de andere vorm is een ... droom).

See you all next year!

Groet,
Frank

Re: Fulvia Meeting 2009

Posted: 07 Sep 2009, 09:47
by Huib
Dank je Frank. En dank aan allen. Iedereen heeft weer op zijn eigen wijze bijgedragen aan het succes van de rally. Ik had vanmorgen Martijn en Christien al aan de lijn. We hadden nog een terrasje gepakt in Laon. Zij waren daarna 's nachts doorgereden naar Savona aan de Ligurische kust. Onderweg wat geslapen in de coupe. Een idee voor volgend jaar?
Vrolijk is het Fulvialeven varia!

Re: Fulvia Meeting 2009

Posted: 07 Sep 2009, 10:02
by johan de meester
tjonge jonge geen speld tussen te krijgen Frank ! Een gezellige bende en wat een Franse weggetjes... héérlijk
en natuurlijk een dikke pluim voor de organisatie.
een datum om nu al in de agenda 2010 te zetten :-)))
vgr
Johan & Santina

Re: Fulvia Meeting 2009

Posted: 07 Sep 2009, 11:09
by Ramon
..foto's voor de thuisblijvers?? :(

groet, Ramon

Re: Fulvia Meeting 2009

Posted: 07 Sep 2009, 11:28
by Bart Verbeek
Ook dit jaar was het codewoord: mooi.
Mooie wegen, mooie mensen en mooie wagens.
Of was de gemeenschappelijke deler: 'leuke'?
Alleszins, ik heb me weer fantastic geamuseerd en ik weet zeker dat ik ook spreek voor de 3 vrienden die mee in de berlina woonden!
De geheime Mafia-meeting boven op de berg - enkel voor de Squadra Berlina - had iets magisch.... net zoals Jean-Pierres boerderijke en de gezellige avonden aan de bar!

Als het aan mij ligt: VOOR HERHALING VATBAAR!

Als de zagato dan eindelijk klaar zou zijn volgend jaar, dan kunnen Wannes en Lien de Stigmobiel wel temmen, sinds Lien haar brevet heeft gehaald op John's Berlina grigio magnifico.

Bart

Re: Fulvia Meeting 2009

Posted: 07 Sep 2009, 11:46
by JanH
Het was weer mooi. Wies en ik hebben genoten, niet alleen van de mooie weggetjes, maar ook van het gezelschap. Dus behalve Huib, Lucas en Bart ook alle andere deelnemers bedankt voor een leuk weekeinde.
Jan & Wies de Heer

Re: Fulvia Meeting 2009

Posted: 07 Sep 2009, 13:47
by JanH
Dat werkt dus niet helaas!

Re: Fulvia Meeting 2009

Posted: 09 Sep 2009, 20:02
by johan de meester
voor de thuisblijvers !
Johan

Re: Fulvia Meeting 2009

Posted: 09 Sep 2009, 20:06
by johan de meester
eerste keer altijd moeilijk !

Re: Fulvia Meeting 2009

Posted: 10 Sep 2009, 08:04
by lucasb
"Meester"lijke foto's johan!!