Page 1 of 1
					
				steek en et-waarde velgen Delta III
				Posted: 29 Aug 2009, 12:24
				by disaronno
				Kan iemand mij vertellen wat de steek en de et-waarde is van de velgen van de nieuwe Delta?
Ik heb er nu 16" onder zitten, maar vind dat er dan toch wel veel ruimte in de wielkasten leeg blijft. Overweeg een maatje of 2 groter. Originele Lancia velgen via de dealer zijn wel wat aan de prijs. Dus ik zoek naar een alternatief. Suggesties?
			 
			
					
				Re: steek en et-waarde velgen Delta III
				Posted: 29 Aug 2009, 20:36
				by Martin
				Alstublieft,  
Maat 7,0J x 16 
ET 25 
PCD 4X108 
Band 195/45R16  
Maat 7,0J x 17 
ET 25 
PCD 4X098 
Band 215/35R17  
Gr.Martin
			 
			
					
				Re: steek en et-waarde velgen Delta III
				Posted: 30 Aug 2009, 21:49
				by disaronno
				Bedankt Martin !
			 
			
					
				Re: steek en et-waarde velgen Delta III
				Posted: 30 Aug 2009, 22:08
				by Tiepolo20V
				Als aanvulling op de informatie van Martin hierbij een opmerking uit het instructieboekje van de Delta (pag232):
´Bij gebruik van bandenmaat 225/40 R18 92W moeten specifieke technische oplossingen worden toegepast.
Om deze reden kan deze bandenmaat alleen bij nieuwe auto´s worden besteld. Deze bandenmaat mag niet acheraf worden gemonteerd nadat de auto is afgeleverd!´ 
Gelukkig zijn er ook genoeg fraaie 17 inch wielen te koop;-)
Ciao,
René
			 
			
					
				Re: steek en et-waarde velgen Delta III
				Posted: 07 Oct 2009, 13:12
				by mirafiori
				Doe er anders 205/45 r 16 erop past wel op breedte van velg.
anders  195/50  r 16  past wel breedte van velg..
maakt van de auto wat volwasner indruk..
			 
			
					
				Re: steek en et-waarde velgen Delta III
				Posted: 17 Oct 2009, 16:14
				by wcabro
				Die aanpassig heeft te maken met het stuurhuis. Volgens mij is de draaicircel ook een fractie groter dan de auto zonder 18 inch optie. Het hoeft niet te betekenen dat het niet kan maar de fabriek zal een veilige optie kiezen om wielen in alle omstandigheden veilig in de wielkasten kwijt te  kunnen. 
Dit zelfde doet met bij de Bravo, een collga van me heeft zo'n auto en we hadden dezelfde discussie. Dit is toen via de dealer en de importeur uitgezocht.
Groet wcabro