Page 1 of 1

lampje inspuitsysteem

Posted: 31 Jan 2009, 17:55
by marra
Beste mensen,

Ik heb een lancia Ypsilon bouwjaar maart 1996, benzine. Sinds paar maanden gaat het lampje van inspuitsysteem af en toe branden. Ik ben bij verschillende garages langs geweest maar niemand kon het probleem exact traceren. heeft iemand zo'n probleem gehad ?

Graag reactie

Re: lampje inspuitsysteem

Posted: 01 Feb 2009, 21:40
by Koen
http://www.viva-lancia.com/lancia_fora/ ... msg-278628

p 47 van de handleiding.
In de stand MAR zal het lampje branden, na enkele seconden moet het doven.
Als het blijft branden of als het tijdens het rijden gaat branden, dan werkt het inspuitsysteem niet corect. De prestaties kunnen verminderen, de auto kan slechter rijden en veel brandstof verbruiken.
Je kan blijven doorrijden, maar zonder teveel te vergen van de motor en/of aan hoge snelheid rijden.
En als afsluiter : wendt u zo snel mogelijk tot een Lancia-dealer.

Zo'n buske reiniger van de Auto 5 / Brezan / .... bij de olie gieten (of is het in de benzinebak ?) ? 't Staat op die fles / blik :)

Edit : je vraag nog eens gelezen en je weet dus dat het ivm het inspuitsysteem te maken heeft.
Als je al verschillende garages hebt gedaan, was daar dan ook een Fiat of Lancia garage bij ?
Lijkt me sterk dat die het niet weten : de motor is dezelfde als in de Punto 1 ...

Koen

[size=x-small]PS : er is ook een deel van dit forum voor de Y, Ypsilon, Y10 en A112 : scroll eens wat lager;[/size]