Hierbij een tip waar je denk ik wel wat aan hebt.
Huib als je deze reactie als ongewenste reclame aanmerkt verwijder je hem maar.
We hebben een speciaalzaak in airbrushmaterialen en wat we veel verkopen voor deze toepassing in o.a. de specialpaint wereld op auto's en motoren en ook voor de modelbouw (uitlaatjes, wieldoppen etc) en langzamerhand ook steeds meer in de restauratiewereld o.a. flipperkasten, muziekautomaten, auto's motoren etc. is een speciale chromeverf Mirra Chrome die een reflecterend vermogen heeft van 95% in vergelijking met echt chrome.
Je kan jezelf er dus echt in zien.
Dus niet van die ping pong verf die je in een spuitbusje kan krijgen.
Het werkt als volgt: zorg dat je oppervlak zo glad mogelijk is, dus polijsten met polijst/schuurpapier korrel 3000 daarna zeker bij plastic goed ontvetten met alcohol, hierna wordt er een zwarte basecoat/primer in dunne lagen opgespoten, na deze laag gaat er een laag 2K blanke lak over de basecoat, deze wordt ook weer voorzichtig geschuurd en gepolijst met polijstpasta, daarna een paar lagen chromeverf en als bescherming nog een laag of 3 2K blanke lak die je eventueel ook weer schuurt/polijst.
Met een beetje zorg en aandacht is het resultaat verbluffend, en door de 2K zeer slijtvast en prachtig glanzend, ideaal voor kachelroostertjes, deurgrepen, sieranden om km.tellers, de plastic koplampringen bij Fulvia's etc. en op vrijwel elke ondergrond te verwerken.
Onze klanten verspuiten deze verf over het algemeen met een airbrush waarbij je zeer goed kan doseren en de overspray tot en minimum kunt beperken en dat is bij deze kostbare verf zeker meegenomen.
Verwerking in een spotrepairpistool of spraygun is ook mogelijk, met een kwast gaat het beslist niet.
Om een idee te geven met een druppeltje of 15-20 doe je met een airbrush een A4tje dekkend, dus je komt een aardig eind op dergelijke kleine onderdelen.
Normaal is deze verf alleen in liters leverbaar, nu is dat voor een airbrusher natuurlijk veel te veel en zeker prijstechnisch niet leuk meer.
We versnijden deze verf naar setjes van 30ml. waarbij dan de Jet Black basecoat, en de 2K met verdunner en verharder ook in kleinverpakking worden meegeleverd.
Aangezien deze verf op oplosmiddelhoudende basis is raad ik je wel sterk aan om tijdens de verwerking een deugdelijk spuitmasker te dragen.
Enkele voorbeelden vindt je op
www.alsacorp.com waarbij zelfs complete auto's in een spiegel veranderen.
Voor meer info en/of vragen kan je altijd even mailen.
Eric Kos
Almere