Zonnesensor op Kappa?

Vraagbaak en discussie over technische zaken.
Voor gevraagd / te koop, ga naar forum NL52.
Voor andere Kappa zaken, ga naar forum NL51
Paul P

Zonnesensor op Kappa?

Unread post by Paul P »

Lees ik in een oude kappa (sw)- folder het volgende: (het gaat over de airco): ""Om de temperaturr nauwkeurig op de ingestelde waarde te houden, is het systeen uitgerust met een zonnesensor die het effect van de zonnestraling op de oppervlakken van de auto meet en de noodzakelijke signalen uitstuurt voor eventuele correcties "".

Ik weet wel dat naast het stuur een thermostaat zit die de binnentemperatuur meet , maar deze wordt niet bedoeld? Moer er ergens buiten of onder het plaatwerk die zonnesensor zitten?
Giancarlo

Re: Zonnesensor op Kappa?

Unread post by Giancarlo »

achter je voorraam zit een sensortje
Paul P

Re: Zonnesensor op Kappa?

Unread post by Paul P »

bedankt, zo te zien in het midden, op de voorste rand v.h. dashbord, een klein plat plaatje
frank

Re: Zonnesensor op Kappa?

Unread post by frank »

wie weet of het mogelijkis om een versnellingsbak van een thetis 2.4jtd 10v (6bak)in te bouwen in een k 2.4jtd 10v heb gehoord dat de pook+toebehoren ook gewisseld dient te worden is dat zo? ookgeen beste ervaring met levering van de onderd ,dikwijls niet de goede . wil graag jullie ervaring horen gr frank
al

Re: Zonnesensor op Kappa?

Unread post by al »

Ik weet dat er in beesd een kappa 2,4 jtd met 6 bak staat. Is een 6 bak van een alfa (zelfde motor). Schijnt wel te passen. Staat/stond bij gerrit (lancia sloper). Hij is ook wel eens op dit forum.
Post Reply

Return to “NL50 Kappa. Technische zaken.”