Page 1 of 2
Stootstrips zijkant
Posted: 02 Dec 2005, 14:36
by erwin
Ik wil graag stootstrips op de flanken van mijn Kappa monteren om die eeuwige supermarktdeukjes te maskeren en verder te voorkomen. Ik zie Kappa's met stootstrips aan de zijkant. Echter, ze zien er niet allemaal hetzelfde uit. Weet iemand of dat officiele Lancia-accessoires waren of dat de dealers universele strips monteerden?
Re: Stootstrips zijkant
Posted: 02 Dec 2005, 17:08
by Jur
Geen idee maar ik weet wel dat je ze hier kan bestellen;
*** gemodereerd wegens ongeoorloofde reclame ****
Re: Stootstrips zijkant
Posted: 02 Dec 2005, 20:15
by Nicolás
Pardon?
Re: Stootstrips zijkant
Posted: 02 Dec 2005, 21:23
by Rudy thema turbo LX
Strips op de zijkant. Dat is in ieder geval niet orgineel verkrijgbaar op een kappa. Heb het verder ook nog nooit gezien.
Re: Stootstrips zijkant
Posted: 02 Dec 2005, 21:36
by erwin
Toegegeven zonder is de Kappa een stuk fraaier, maar ik ben na twee keer parkeerdeukjeseruitmasseren zat van die kleine putjes in de deuren.
Re: Stootstrips zijkant
Posted: 02 Dec 2005, 21:40
by Rudy thema turbo LX
MMMMM. ziet er uit alls thema strips ! Maar waar je zoiets kunt krijgen jaaaaaaaaaaaaaaaa. goede vraag
Re: Stootstrips zijkant
Posted: 03 Dec 2005, 17:39
by Zolder
Wil dat eigelijk ook wel weten.
Misstaan doet het niet.
Dus iemand een adres,graag!
Zolder
Re: Stootstrips zijkant
Posted: 04 Dec 2005, 10:16
by Jur
Tsja, ik kan je het adres wel mailen want als ik het hier plaats wordt het verwijderd (tweede draadje). Belachelijk gewoon.
Jur
Re: Stootstrips zijkant
Posted: 04 Dec 2005, 13:56
by erwin
6-delige zelfklevende stootstripset voor Kappa kost 51,71 euro ex BTW.
Re: Stootstrips zijkant
Posted: 04 Dec 2005, 14:33
by Jur
Hahaha, geweldig zoals je deze draad hebt neergezet.
Jur