Page 1 of 1

4e internationale Vlaams-Nederlandse Fulvia en Flavia meeting

Posted: 18 Jun 2008, 11:05
by Bart Verbeek
Cari Fulvisti e Flavisti

Het weekend van 6 en 7 september 2008 zal weer een hoogvlieger worden in onze Fulvia-beleving. De eerste kilometers, stopplaatsen en mooie hoekjes zijn reeds opgetekend in het roadbook. Flavia's zijn natuurlijk ook welkom en de eerste is zelfs reeds aangemeld!!!!

Het officiƫle deel begint zaterdag om 9:00 in Ciney, Belgie. Dezelfde startplaats als in 2007! We zoeken nog een hotel voor de mensen die vrijdag al willen arriveren. Zeer waarschijnlijk wordt dat weer het hotel Les Rhodos (Chevetogne).

De Fulvia-neuzen staan zaterdagochtend terug richting Frankrijk. We rijden door de Belgische en Franse Ardennen naar Vienne le Chateau waar we overnachten in Le Tulipier http://www.letulipier.com

Ook dit jaar weer voldoende afwisseling in landschap, eettentjes en speciale stopplaatsen. Op zondag gaan we toch een beetje meer richting Belgische grens, zodat de thuisrit geen overdreven nachtwerk wordt. Het einde is een lunch bij een champagne boer in de buurt van Reims / Epernay. Uiteraard ook een ritje op het circuit van Reims.

We hebben al een aantal mailtjes ontvangen, maar bij deze kunnen jullie dus officieel inschrijven via het inschrijvingsformulier.

Een juiste prijs voor dit weekend hebben we nog niet, maar die zal ook weer rond het bedrag van verleden jaar zijn (250EUR per koppel). Omdat het hotel dat we hebben gepland snel volgeboekt is, hebben we alvast 20 kamers vastgelegd. Onder het motto: op is op.

Dus schrijf u nu reeds in om zeker te zijn van een warm bedje anders is het slapen onder de bomen. In de buurt zijn er geen andere hotels. tot dan!

Kent u nog iemand die staat te trappelen om mee te gaan? Stuur het hem/haar zeker door!

Heb je zin, wil je mee, meldt je nu aan en stuur me een mailtje!

Groetjes en hopelijk tot dan!

Huib, Lucas, Bart