Page 1 of 1

Schakelaar achteruitrijverlichting Lancia Delta

Posted: 18 Apr 2005, 15:54
by Bob Mesman
Sorry dat ik dit onderwerp hier post, maar op het Delta forum heeft men het liever over hoe breed de velgen nog passen en andere vormen van optische tuning. Nu weet ik dat meerdere Fulvia rijders voor doordeweek een Delta rijden (en voor onderdelen voor de Fulvia te vervoeren) en dat zij wel technische kennis hebben. Dus:

Weet iemand van jullie waar de schakelaar voor de achteruitrijverlichting bij een eerste serie Delta te vinden is? In mijn Delta plakt deze, dus ik wil hem even uit elkaar halen cq vervangen.

Re: Schakelaar achteruitrijverlichting Lancia Delta

Posted: 19 Apr 2005, 09:43
by Thomas
Volgens mijn originele reparatiehandleiding voor 1e serie Delta's moet je "schakelaar 32" hebben, die vermoedelijk in de buurt van / op de versnellingsbak zit. Ik weet niet of je nog de originele bedrading hebt maar er komen in de schakelaar drie groen/rode draden en een wit/rode. De witrode en een van de groenrode gaan via een loskoppelstekkertje richting fusebox. Bij "troubleshooting" geven ze aan dat in geval beide achteruitlichten niet werken:
-Fuse 8 blown / renew
-Reversing light switch (nummertje 32 dus) faulty / bridge the switch and replace if the lights go on
-No voltage on blade lug 144 / test
-No tension on switch 32 / test.

Ik heb mijn Delta niet meer dus kan niet nagaan waar die schakelaar zich nou bevindt. Succes,

Thomas

Re: Schakelaar achteruitrijverlichting Lancia Delta

Posted: 19 Apr 2005, 10:37
by Bob Mesman
wil je die reparatiehandleiding verkopen? zo niet een kopietje maken?
Bedankt voor de info in ieder geval!

Re: Schakelaar achteruitrijverlichting Lancia Delta

Posted: 19 Apr 2005, 11:19
by Thomas
Omdat ik volgende week naar het buitenland verhuis heb ik geen tijd meer om kopie te draaien. Verkopen doe ik niet aan, wel ruilen voor onderdelen als je iets leuks hebt (ik heb een Fulvia Zagato S1).
Groet,
Thomas / tchnoers@yahoo.fr

Re: Schakelaar achteruitrijverlichting Lancia Delta

Posted: 19 Apr 2005, 20:51
by Bob Mesman
Helaas, ik heb geen compleet onderdelenmagazijn zoals sommigen op het forum. Ik probeer vooralsnog -als student- 2 lancias rijdend te houden, en dan was die Delta eigenlijk al bedoeld als auto om de Fulvia te sparen.... Veel succes in het buitenland, verhuis je naar Frankrijk?