Bouten uitlaatspruitstuk

Electronische ontsteking
CD's met documentatie voor: Fulvia Flavia Flaminia
Ron Linssen

Bouten uitlaatspruitstuk

Unread post by Ron Linssen »

Hallo,

Ik moet de bouten van het uitlaatspruitstuk (daar waar het uitlaatspruitstuk overgaat in de de knalpijp naar achter) vervangen. Welke materiaalsoort voor deze bouten kan ik het beste gebruiken.

Nog een vraag.
Is een keienvanger onder de carterpan bij een Lancia Fulvia S2 origineel of werd deze gebruikt bij het rijden van ralley's. Ik heb het donkerbruin vermoeden, gezien de beschadigingen aan de voorzijde van de auto, dat er ralley's mee gereden zijn.

Groeten Ron.
Lucas Geheniau

Re: Bouten uitlaatspruitstuk

Unread post by Lucas Geheniau »

Hoi Ron,

De bouten worden vastgelast aan de flens, dus ik denk dat het verstandig is om de zachtst mogelijke kwaliteit te gebruiken, 4.4 dacht ik. (anders zou er wel eens teveel spanning op de las kunnen zitten, met breuk als gevolg.) Zelf ben ik van plan om rvs bouten ervoor te gebruiken, maar ik weet niet of dat problemen gaat geven.

Groets,

Lucas
Ron Linssen

Re: Bouten uitlaatspruitstuk

Unread post by Ron Linssen »

Bedankt voor de reactie Lucas,

Ron.
Post Reply

Return to “NL85 Fulvia, Flavia, Flaminia, Stratos”