REMMEN Lancia Flavia HELP

Electronische ontsteking
CD's met documentatie voor: Fulvia Flavia Flaminia
Hans van Doorn

REMMEN Lancia Flavia HELP

Unread post by Hans van Doorn »

Goede dag,

Ik heb een rem-revisie uitgevoerd bij een Flavia type 1.
Ik heb nogal wat problemen met de hulpremcilnder. Waarschijnlijk is er een zuiger tijdens de revisie niet op zijn plaats terug gekomen en krijg ik moielijk druk op het systeem.
Ik heb de CDrom van Flavia maar de tekeningen van de hulpremcilinder geven geen duidelijk beeld.
Volgens de Cdrom zouden er 3 zuigers in moeten zitten en ik heb er maar 2!.
1 Kleine met een los zuigertje er in met 4 gaatjes en 1 langer zuiger met een bewegbare zuigerstang er doorheen . Ik heb alle varianten al geprobeerd met montage maar het blijft tobben.
Ik heb momenteel wel druk en ook de rembekrachtiger is hoorbaar in werking maar de auto remt eigelijk niet. Je moet een enorme pedaaldruk teweeg brengen om de auto maar iets te doen remmen.

Heeft iemand hier ervaring mee of een duidelijke tekening van de hulpcilinder. Dit is het gedeelte wat aan de bekrachtiger zit met daar weer aan een 2e cilinder die bevestigd is met 3 kleine tapeindjes.

Met vriendelijke groet,
Hans van Doorn
Post Reply

Return to “NL85 Fulvia, Flavia, Flaminia, Stratos”