Page 1 of 1

restauratie Thema

Posted: 06 May 2005, 12:48
by J. Wijers
Ben in het bezit van een Thema v6 uit 92. Heeft echter 5 jaar stil gestaan.
Wil er nu weer mee gaan rijden. Welk bedrijf is gespecialiseerd in
restauratie?. eventueel ander suggesties.

Re: restauratie Thema

Posted: 11 May 2005, 15:26
by Classic Passion
Tjonge, het gonst niet echt van de reacties op deze vraag

Allereerst is het heel belangrijk wat je onder restaureren verstaat

Is het om de auto weer in en goede dagelijkse staat te krijgen of is het de bedoeling dat er bij wijze van spreken concoursen mee gewonnen worden ?

Desgewenst kan je een kijkje nemen op mijn site www.classicpassion.nl om te zien wat wij kunnen.
Daarnaast mag je gerust met mij kontakt opnemen betreffende tips en adviezen, het is per slot van rekening mijn vak.
Dat houdt overigens niet in dat je het werk ook bij mij moet onderbrengen hoor, ik wil je ook best gewoon op het goede spoor zetten

Cock

Re: restauratie Thema

Posted: 14 May 2005, 20:22
by ralf
Hoi, Ik zag uw reactie. Misschien dat u uit ervaring weet waarom mijn turbo niet wilt werken? Ik heb reeds de wastgate besturing verwisseld die was nl. afgebroken. Verder is de turbo gewoon rond te draaien. Hij lekt geen olie of water. Verder brandt mijn ispuiting lampje. Al ik de accu ff loshaal gaat ie uit, maar vervolgens als ik rond de 3000 rpm rijd in de 4de versnelling gaat ie weer aan (soms gaat ie weer uit). Vervolgens blijft ie weer gewoon branden. Ik hoop op uw reactie.

Gr Ralf

Re: restauratie Thema

Posted: 14 May 2005, 21:39
by Frank
Hé Ralf,

Bel 's met Auto Italia.....daar hebben ze er veel verstand van. Zie www.autoitalia.biz

Groetjes en succes,

Frank

Re: restauratie Thema

Posted: 15 May 2005, 09:58
by Rudy
Heb ik het nu goed dat je thema links en rechts te koop staat ??

Er zal wel een sensor kapot zijn of slecht funtieoneren.

Re: restauratie Thema

Posted: 15 May 2005, 17:16
by Ronald
Da's lekker verdienen Ralf! Had ik hem beter toch zelf kunnen kopen om er mee te gaan rijden.

Re: restauratie Thema

Posted: 17 May 2005, 00:34
by rick
Gouden handel die thema's! :P

Re: restauratie Thema

Posted: 19 May 2005, 21:57
by ralf
@Ronald
Nee deze staat niet te koop. Ik ga geen 1/2 werkende Lancia verkopen. Ik heb er een paar waaronder 2 thema turbo´s. Die wat te koop staat ziet er wel wat beter uit. Als die ene "niet meer te redden is" gebruik ik hem voor onderdelen.
gr. Ralf