Page 1 of 1

Wie kan mij de juiste et-waarde aangeven

Posted: 17 Jan 2003, 18:50
by reza
Hoi,

Nogmaals een berichtje over velgen. Wie kan mij aangeven welke et-waarde ik kan gebruiken voor mijn Lancia Dedra SW uit 95. Het zijn in ieder geval 4x98 velgen.
Ik ga 17" velgen plaatsen, maar weet niet exact welke et-waarde ik allemaal kan gebruiken. Normaal heb je een bepaalde marge, ik weet die dus niet. Ik dacht dat de et- voor de derda 47.5 is, maar weet het niet zeker en weet helemaal niet welke marge ik kan gebruiken. Alle tweedehands 17"velgen mogen mij ook worden aangeboden, ook vrij nieuwe velgen heb ik belang bij.

GRAAG EEN GOED ADVIES OVER DE EXACTE MATEN, OOK TIPS VOOR DE BANDEN ZIJN WELKOM!

Voor de liefhebbers heb ik mijn "oude" velgen te koop. Dit zijn 15" 5-spaaks originele Lancia cup-velgen, dus niet die standaard velgen. Er zitten nog bijna nieuwe banden op, doe maar een bod.


Mvg
Reza Hamberg

Re: Wie kan mij de juiste et-waarde aangeven

Posted: 05 Apr 2003, 10:00
by justin
Hoi,

Ik heb zelf een dedra 2000 turbo, met 17" velgen. Hij is ook nog verlaagd
De ET waarde van mijn velgen is 30, dit is eigenlijk te weinig.
Dit omdat de wielen dus aanliepen. Dit is ook wel weer op te lossen door je schermen aan de binnenkant uit te laten rollen, wat bij mij nu gebeurt is.

Hoe hoger de ET waarde, hoe verder de wielen naar binnen liggen.

Maar het past wel verlaagd, 17" ET 30 met 205- 40- 17 banden.