Page 1 of 1
beschrijving/boekje Lancia Lybra 1.8 SW business edition
Posted: 25 Feb 2005, 11:18
by Pom
Wie o wie kan mij helpen aan zo'n boekje? De garage (boot/alphen) niet en ik ben erg benieuwd naar de werking van alle knoppen. bijvoorbeeld het beslaan van de ramen, hoe voorkom ik dat? zelfs de ramen bewerken met anticondens werk niet, temp heel laag of heel hoog werkt ook niet. Ik hoor graag of 1 van jullie weet waar ik het instructieboekje kan vinden.....Dank!
Re: beschrijving/boekje Lancia Lybra 1.8 SW business edition
Posted: 04 Mar 2005, 21:41
by Lancia
Beste Pom?
wat een slechte dealer toch! Ik heb bij de dealer waar ik de auto kocht gewoon een nieuw boekje kunnen krijgen van de auto. (voor nop). heb je de auto onder garantie gekocht? dan moet je dit probleem gewoon aanhangig maken bij de dealer. deze moet dan voor een oplossing zorgen.
zie tevens op het forum onder Zoek: beslaan; hierbij krijg je alle items die hiermee te maken hebben en de oplossingen hiervoor. Ze werken echt. De beste oplossing is:
- zorgen dat de schakelaar REC op de stand staat van verse buitenlucht toevoeren (oranje lichtje)
- in de winterperiode de compressor van de airco uitschakelen door hem op stand ECON te zetten.
laat even weten of het gewerkt heeft.
groetjes,
Lancia