Page 1 of 1
Mistlampen Ypsilon 1.2 8v 2004
Posted: 18 Jan 2016, 10:24
by martinussanders
Graag zou ik eens informeren naar de mogelijkheid tot installeren van mistlampen in de ypsilon. Ik heb gezien dat er in de voorbumper wel al een aansluiting/bekabeling is. Heeft iemand hier ervaring mee? Kan me voorstellen dat ik moet kijken of relais aanwezig is, een nieuw dashboardpaneel nodig heb mét schakelaar en er eventueel in de ECU activatie plaats moet vinden. Is het zo 'simpel' of zijn er toch nog struikelblokken?
Bedankt!
Re: Mistlampen Ypsilon 1.2 8v 2004
Posted: 20 Jan 2016, 21:20
by lucb
tja oppassen
heb bij ypsilon 2005 ook een poging gewacht, schakelaar besteld bij dealer. lampen via brezaan en vervolgens alles inebouwd, vervolgens moet je dan in de zekering kast nog een relais bij plaatsen en in de zekeringkast onder de motor kap. uiteindelijk uit laten lezen en wat blijkt de computer geeft aan dat de software hiervoor niet geinstalleerd is. toen ben ik maar gestopt en verder niet uitgezocht wat de mogelijkheden om orgineel in t ebouwen nog waren.
als je het lukt laat me dan het eens weten heb nu een ypsilon van 2010-2011 waarbij ik wellicht een nieuwe poging wil gaan wagen
gr luc
Re: Mistlampen Ypsilon 1.2 8v 2004
Posted: 21 Jan 2016, 10:10
by Kappa.Lancia.Name
Hallo,
Net even gekeken, waarschijnlijk kan ik de instelling in de boardcomputer aanpassen. Mocht je in de buurt zijn van Woerden, dan kunnen we een poging wagen.
Mocht je in het bezit zijn van een code-kaart, dat zou handig kunnen zijn, sommige instellingen kunnen alleen veranderd worden mbv een code-kaart.
Deze kun je eventueel bij een Fiat/Alfa/Lancia garage opvragen, kosten +/- 30 euro.