Page 1 of 1

Tijd om afscheid te nemen van de diva

Posted: 10 Apr 2014, 15:30
by HBP
Begin mei ga ik de diva in de verkoop zetten.. Na jaren van lancialist te zijn geweest wordt het tijd voor wat anders.. En dat zou zomaar weer een lancia kunnen zijn. Ik vind de nieuwe Yp een zeer fijne auto en met een diesel in het vooronder voor mij meer dan genoeg omdat ik toch geen tienduizenden kilometers meer per jaar ga maken.

Ik wil hem eerst hier aanbieden aan de diva liefhebbers voor ik hem op sites als marktplaats en autotrader zet.

Wat krijg je voor een thesis? Een diva die door de garage in venhuizen fantastisch is onderhouden. Er zitten veel nieuwe onderdelen op zoals bv het connect systeem, distributie 30.000km geleden vervangen, een 2.4L JTD 20V getuned naar 220PK, een handgeschakelde zesbak (topsnelheid op de meter 245km/pu),rijdt bij normaal gebruik zeer zuinig, 1 op 20 is totaal geen probleem op de snelweg. 4 hagelnieuwe all season banden van goodyear, een nieuwe bodemplaat onder de motor, nieuwe aandrijfassen en nog veel en veel meer.

Wat moet de diva gaan kosten? Als ik al mijn geld wat ik erin heb gestopt eruit wil hebben dan zul je eerst een hartpilletje bij de dokter moeten halen voor ik dit bedrag ga noemen maar als je rond de 4500 euro biedt heb je grote kans dat jij de nieuwe eigenaar wordt van deze prachtige dame.

Heeft de dame ook nog minpuntjes? yep, zoals elke diva heeft ook zij haar streken.. De telefoon in de middenconsole is afgekoppeld omdat die een storing heeft, verder werkt hij gewoon prima alleen de hoorn dus niet. , er zitten hier en daar wat kleine ondiepe krasjes die je door goed te poetsen/polijsten er uit kan krijgen, het stuur gaat wel omhoog en omlaag maar niet naar voren en achteren, waarschijnlijk de schakelaar stuk. De linkerdeur heeft bij de speaker een stukje tape, het pootje waarmee je hem normaal vastklikt is stuk..

Wat zit er als extra bij? Als je een Nokia telefoon hebt... in het ventilatierooster linksvoor ligt een accu, nog van de vorige eigenaar...

Proefrit is toegestaan, de bekeuringen vanwege te snelrijden zijn voor jou.. en ja je rijdt te snel, veelste snel.. 180km/pu is echt een lachtertje met de diva..

Re: Tijd om afscheid te nemen van de diva

Posted: 11 Apr 2014, 07:34
by inc10521
Jammer, hopelijk krijgt de Diva een goede baas :-)

Re: Tijd om afscheid te nemen van de diva

Posted: 11 Apr 2014, 09:59
by HBP
Daarom komt zij het eerst hier te koop te staan. :)

Re: Tijd om afscheid te nemen van de diva

Posted: 12 May 2014, 08:07
by HBP
Hij staat vanaf vandaag te koop.. Reden.. Ik rij veel en veel minder kilometers waardoor deze diva wel erg duur wordt. Ik ga van ongeveer 40.000 naar maar zo'n 10 รก 12.000 kilometer per jaar.

Vraagprijs.. 4250 euro. .lijkt veel maar als je weet wat er allemaal vernieuwd is de afgelopen jaar kan je nog jaren met heel veel plezier rijden. En vergeet niet dat het ook nog 1 van de snelste diva's van Nederland is, zeker onder de diesels.

Over de prijs kan natuurlijjk gepraat worden en een uitgebreide proefrit is toegestaan.