Page 1 of 1

Little problems...

Posted: 27 Feb 2014, 19:08
by Veldhuijzen38
Beste mede Lancisti,

Helaas is het moment daar dat de Thesis een beetje ziekjes aan het worden is, na maandenlang fouten vrij geweest te zijn. Of het aan het weer ligt weet ik niet, maar mevrouw begint een beetje te zeuren.

Wat zijn de problemen:

Af en toe (bij starten altijd) geeft het Connect scherm rechtsonder in de hoek een veel feller licht als de rest van het scherm. Meestal "schakelt" het scherm op lukrake momenten weer terug naar een egale kleur zoals het hoort te zijn. Wat ik me echter wel af vraag is of dit scherm 's nachts automatisch hoort te dimmen, af en toe is het een aardige kermis in het donker.

Daarbij het probleem sinds vandaag is dat het derde remlicht een eigen leven is gaan leiden. Als ik rem gaat de lamp soms we aan, soms niet. Bij constant intrappen (in combinatie met een stuk hout) gaat de lamp soms gloeiend aan, en springt dan ineens een fractie van een seconde fel aan, om vervolgens weer gedimd door het leven te gaan.

Ik heb zelf nog niet gekeken, laatst heb ik alle computers nog ingespoten met contactspray dus qua connectoren moet het goed zijn. Ik ben benieuwd of iemand deze problemen al eens eerder heeft gehad voordat ik de boel uit elkaar ga schroeven.

Alvast dank voor de input!

Edit:

Voor de echte Lancia freaks nog een interessante, in het Louwman museum is tot en met Mei een tentoonstelling over Martini, waarbij legendes als een 037, s4, en de ECV2 te zien zijn.