Page 1 of 1

Help met spoed, ontluchtings nippel - Opgelost

Posted: 18 Jan 2014, 15:27
by Robkg
Ik heb een nieuwe thermostaat gemonteerd (weer ja, die vorige lekte en werd ook niet warm genoeg, productie foutje), ga ik de boel ontluchten, breekt de kop van de ontluchtingsnippel richting de kachel af :evil: :oops:
Ik zette niet eens kracht er op oid. Nu sluit die dus niet goed af en loopt het water er lekker uit.

Heeft iemand in de redelijke omgeving van Hilversum er eentje op een sloper zitten oid? Er zit nu duct tape heel strak omheen, maar daar lekt het toch nog langsheen.

Ohja, het gaat om een KC met 2.4, ook wel handig om te vermelden :oops:

Wie wat voor mij heeft kan hier reageren, maar mag me ook bellen, smsn, appen whatever op nul zes-18575518

Re: Help met spoed, ontluchtings nippel

Posted: 18 Jan 2014, 16:49
by lanciathema.nl
Je kunt er volgens mij ook een boutje M10 in draaien, dat zou moeten passen. Eerst even met een klein boortje een gaatje in de nog erin zittende schrofdraad maken en dan met een iets groter boortje acheruit draaien en zo de rest eruit halen. Dan het boutje m10 erin en klaar.

Re: Help met spoed, ontluchtings nippel

Posted: 18 Jan 2014, 17:36
by Robkg
Dank je, maar zoals op het andere forum geschreven, het is opgelost :D