Page 1 of 1

electrisch verstelbare stoelen

Posted: 11 Apr 2013, 20:36
by rogierkappa
Hallo
Hoe kunnen electrische bedienbare stoelen ingebouwd worden in een kappa zonder electrische voorbereiding voor deze stoelen?.

groet
Rogier

Re: electrisch verstelbare stoelen

Posted: 11 Apr 2013, 21:01
by Kappa.Lancia.Name
Hoi Rogier,

Het is wel mogelijk, oorspronkelijk zit er een set met relais achterin. Rechts achter het klepje.
Zelf heb ik deze helemaal gemaakt een een kabelboom naar de stoelen samengesteld en gemaakt.

Er zijn 4 relais, twee voor de beweging van de stoelen en twee voor de stoelverwarming. En dan nog de zekeringen.
Want alles is geschakeld, bij motor uit, geen beweging en verwarming.

Als je de werkplaatshandboek erop naslaat, kun je in feite alle informatie vinden.

Ik heb zoveel mogelijk als orgineel aangehouden, maar als je creatief bent, kun je het ook wat makkelijker maken.
Maar verkijk je niet op het gevraagd vermogen.

Zelf heb ik ook maar de lampjes op het dashboard verbonden, dus die gaan netjes aan als de stoelverwarming gebruikt wordt.

Mocht je nog wat informative willen dan moet je het maar even laten weten. Je mag ook een keertje komen kijken, zolang de Kappa er nog is.

Groetjes,

Marc

Re: electrisch verstelbare stoelen

Posted: 12 Apr 2013, 09:02
by lanciathema.nl
Ik heb aan de hand van het werkplaatshandboek een kabelboom gemaakt en deze verwerkt in de middenconsole. Daar is wel genoeg ruimte. Je moet alleen een flinke + van de accu trekken.
Image
Image
Image

Re: electrisch verstelbare stoelen

Posted: 12 Apr 2013, 16:21
by kappa 2000
het mooiste is orginale kabelboom anders kan het makkelijk massa stoelpoet +via radio schakeldraad met zevendezekering ertussen 15 ampère werk alleen de stoel verwarming niet X(

Re: electrisch verstelbare stoelen

Posted: 15 Nov 2014, 00:08
by Dino1970
Beste Lancisti,

Ik ben momenteel bezig met het inbouwen van elektrisch verstelbare lederen stoelen in een kappa SW met alcantara handbediende stoelen.
Er ligt niets voorbereid, maar ik heb uit de sloper een gedeelte van de kabelboom en de 4 relais meegenomen. Ik ben er nagenoeg uit hoe het zit, maar toch nog een paar onduidelijkheden.

Ik heb helaas geen elektrische schema's of werkplaatshandboek, dit zou zeer welkom zijn.
Zou iemand mij hieraan kunnen helpen?

Bij voorbaat dank!
Dion


EDIT: het werkt! jippeee!!

Re: electrisch verstelbare stoelen

Posted: 16 Nov 2014, 11:04
by kappa 2000
komplete kabelboom overzetten pulg en go 1dag werk op je gemaakt zelf ook gedaan

Re: electrisch verstelbare stoelen

Posted: 17 Nov 2014, 22:11
by fenpie
Kan ook veel eenvoudiger, gewoon een GEZEKERDE plus draad vanaf de radio (geschakeld) en een min draad op het chassis, werkt alles ook, behalve de stoelverwarming

Re: electrisch verstelbare stoelen

Posted: 18 Nov 2014, 15:04
by kappa 2000
als je alle berichten lees fenpie dan zie je deze suggestie al orgineel is altijd beter als je Lancia liefhebber bent B)-